Kobout 3ISO7379-10H8040 passchroef met binnenzeskant ISO 7379 12.9 onbehandeld staal 10 H8x40 mm - S50485114 - afbeelding 1
Kobout 3ISO7379-10H8040 passchroef met binnenzeskant ISO 7379 12.9 onbehandeld staal 10 H8x40 mm - S50485114 - afbeelding 2
Kobout 3ISO7379-10H8040 passchroef met binnenzeskant ISO 7379 12.9 onbehandeld staal 10 H8x40 mm (M8)
Artikelnummer: S50485114
  • Passchroef cilinderkop binnenzeskant ISO 7379 staal
  • Kobout
  • Type 3ISO7379-10H8040
  • 3ISO7379-10H8040
  • Merk Kobout
  • Type 3ISO7379-10H8040
  • 3ISO7379-10H8040
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Passchroef cilinderkop binnenzeskant ISO 7379 staal 3ISO7379-10H8040 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3ISO7379-10H8040
Type 3ISO7379-10H8040
Minimum besteleenheid 50 stuks
Normering DIN-ISO 7349
Lengte 40 mm
Kwaliteit 12.9
Diameter 8 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Dikte 10 mm
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 13 mm
Sleutelwijdte 5 mm
Kophoogte 7 mm