Kobout 3ISO7379-10H8010 passchroef met binnenzeskant ISO 7379 12.9 onbehandeld staal 10 H8x10 mm - S50485112 - afbeelding 1
Kobout 3ISO7379-10H8010 passchroef met binnenzeskant ISO 7379 12.9 onbehandeld staal 10 H8x10 mm - S50485112 - afbeelding 2
Kobout 3ISO7379-10H8010 passchroef met binnenzeskant ISO 7379 12.9 onbehandeld staal 10 H8x10 mm (M8)
Artikelnummer: S50485112
  • Passchroef cilinderkop binnenzeskant ISO 7379 staal
  • Kobout
  • Type 3ISO7379-10H8010
  • 3ISO7379-10H8010
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 3ISO7379-10H8010
  • 3ISO7379-10H8010
  • Normering DIN-ISO: 7349
  • Kwaliteit: 12.9
  • Aandrijving: binnenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: cilinderkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Passchroef cilinderkop binnenzeskant ISO 7379 staal 3ISO7379-10H8010 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3ISO7379-10H8010
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Passchroeven
Productsoort Passchroef cilinderkop binnenzeskant ISO 7379 staal
Type 3ISO7379-10H8010
Minimum besteleenheid 50 stuks
Normering DIN-ISO 7349
Lengte 10 mm
Kwaliteit 12.9
Diameter 8 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Dikte 10 mm
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 13 mm
Sleutelwijdte 5 mm
Kophoogte 7 mm