Kobout 37991ZW20130 binnenzeskantbout verzonken kop DIN 7991 10.9 onbehandeld staal M20x130 mm
Artikelnummer: S50484662
  • Metaalschroef platverzonken kop binnenzeskant DIN 7991 blank
  • Kobout
  • Type 37991ZW20130
  • 37991ZW20130
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 37991ZW20130
  • 37991ZW20130
  • Normering DIN-ISO: 7991
  • Aandrijving: binnenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: verzonkenkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef platverzonken kop binnenzeskant DIN 7991 blank 37991ZW20130 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 37991ZW20130
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Metaalschroeven
Productsoort Metaalschroef platverzonken kop binnenzeskant DIN 7991 blank
Type 37991ZW20130
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 7991
Lengte 130 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 20 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 52 mm
Sleutelwijdte 12 mm
Kophoogte 8,5 mm
Spoed 2,5
Kopdiameter 36 mm