Kobout 37991ZW08120 binnenzeskantbout verzonken kop DIN 7991 10.9 onbehandeld staal M8x120 mm
Artikelnummer: S50484641
  • Metaalschroef platverzonken kop binnenzeskant DIN 7991 blank
  • Kobout
  • Type 37991ZW08120
  • 37991ZW08120
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 37991ZW08120
  • 37991ZW08120
  • Normering DIN-ISO: 7991
  • Aandrijving: binnenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: verzonkenkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef platverzonken kop binnenzeskant DIN 7991 blank 37991ZW08120 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 37991ZW08120
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Metaalschroeven
Productsoort Metaalschroef platverzonken kop binnenzeskant DIN 7991 blank
Type 37991ZW08120
Minimum besteleenheid 50 stuks
Normering DIN-ISO 7991
Lengte 120 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 8 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 28 mm
Sleutelwijdte 5 mm
Kophoogte 4,4 mm
Spoed 1,25
Kopdiameter 16 mm