Kobout 3912EV06160 binnenzeskantbout cilinderkop DIN 912 8.8 galvanisch verzinkt M6x160 mm
Artikelnummer: S50480742
- Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt
- Kobout
- Type 3912EV06160
- 3912EV06160
- 8716024527288
Vanaf 100
€ 102,46 per 100 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt
-
Merk Kobout
-
Type 3912EV06160
-
3912EV06160
-
8716024527288
-
Kwaliteit: 8.8
-
Aandrijving: binnenzeskant
-
Kobout Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt 3912EV06160 kopen?
-
Kobout Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt en meer Metaalschroeven en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3912EV06160 |
| EAN artikel | 8716024527288 |
| Intrastat CBS code | 73181568 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Metaalschroeven - Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt |
| Productgroep | Metaalschroeven |
| Productsoort | Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt |
| Type | 3912EV06160 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Verpakkingseenheid | 100 stuks |
| Normering DIN-ISO | 912 |
| Lengte | 160 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 24 mm |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Kophoogte | 6 mm |
| Spoed | 1 |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisch verzinkt |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |