Kobout 4444BA416060 knevelbout met vlakke zijden DIN 444B RVS A4 M16x60 mm
Artikelnummer: S50477997
- Knevelschroef DIN 444B RVS A4
- Kobout
- Type 4444BA416060
- 4444BA416060
- 8716024694928
Vanaf 25
€ 154,90 per 25 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Knevelschroef DIN 444B RVS A4
-
Merk Kobout
-
Type 4444BA416060
-
4444BA416060
-
8716024694928
-
Kwaliteit: A4
-
Draadvorm: metrisch
-
UItvoering: roestvaststaal
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Knevelschroef DIN 444B RVS A4 4444BA416060 kopen?
-
Kobout Knevelschroef DIN 444B RVS A4 en meer Knevelschroeven en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4444BA416060 |
| EAN artikel | 8716024694928 |
| Intrastat CBS code | 73181575 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Knevelschroeven - Knevelschroef DIN 444B RVS A4 |
| Productgroep | Knevelschroeven |
| Productsoort | Knevelschroef DIN 444B RVS A4 |
| Type | 4444BA416060 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Normering DIN-ISO | 444B |
| Lengte | 60 mm |
| Kwaliteit | A4 |
| Diameter | 16 mm |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 38 mm |
| Kophoogte | 32 mm |
| Spoed | 2 |
| Uitvoering | Roestvaststaal |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |