Kobout 72093ZW025122150 schotelveer DIN 2093 onbehandeld staal 25x12,2x1,5 mm
Artikelnummer: S50476908
  • Schotelveer DIN 2093 verenstaal
  • Kobout
  • Type 72093ZW025122150
  • 72093ZW025122150
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 72093ZW025122150
  • 72093ZW025122150
  • Normering DIN-ISO: 2093
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Schotelveer DIN 2093 verenstaal 72093ZW025122150 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 72093ZW025122150
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Ringen - Veerringen - Schotelveer DIN 2093 verenstaal
Productgroep Schotelveren
Productsoort Schotelveer DIN 2093 verenstaal
Type 72093ZW025122150
Minimum besteleenheid 200 stuks
Normering DIN-ISO 2093
Diameter 12,2 mm
Breedte 25 mm
Dikte 1,5 mm