Kobout 76796ZW12 schotelveerring voor schroefdraadverbinding DIN 6796 onbehandeld staal M12
Artikelnummer: S50476732
  • Veerring conisch DIN 6796 verenstaal
  • Kobout
  • Type 76796ZW12
  • 76796ZW12
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 76796ZW12
  • 76796ZW12
  • Normering DIN-ISO: 6796
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Veerring conisch DIN 6796 verenstaal 76796ZW12 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 76796ZW12
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Veerringen
Productsoort Veerring conisch DIN 6796 verenstaal
Type 76796ZW12
Minimum besteleenheid 100 stuks
Normering DIN-ISO 6796
Diameter 12 mm
Buitendiameter 29 mm
Dikte 3 mm