Kobout 79021VV18G carrosseriering DIN 9021 thermisch verzinkt - S50476486 - afbeelding 1
Kobout 79021VV18G carrosseriering DIN 9021 thermisch verzinkt - S50476486 - afbeelding 2
Kobout 79021VV18G carrosseriering DIN 9021 thermisch verzinkt M18
Artikelnummer: S50476486
  • Sluitring DIN 9021 thermisch verzinkt
  • Kobout
  • Type 79021VV18G
  • 79021VV18G
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 79021VV18G
  • 79021VV18G
  • Normering DIN-ISO: 9021
  • Oppervlaktebehandeling: thermisch verzinkt
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Sluitring DIN 9021 thermisch verzinkt 79021VV18G kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 79021VV18G
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Sluitringen
Productsoort Sluitring DIN 9021 thermisch verzinkt
Type 79021VV18G
Minimum besteleenheid 100 stuks
Normering DIN-ISO 9021
Diameter 18 mm
Breedte 56 mm
Dikte 4 mm