Kobout 7462ZW100 nokborgplaat met binnennok DIN 462 onbehandeld staal M100
Artikelnummer: S50475476
- Lipborgplaat met 2 lippen DIN 463
- Kobout
- Type 7462ZW100
- 7462ZW100
- 8720096129653
Vanaf 100
€ 642,33 per 100 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Lipborgplaat met 2 lippen DIN 463
-
Merk Kobout
-
Type 7462ZW100
-
7462ZW100
-
8720096129653
-
Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Lipborgplaat met 2 lippen DIN 463 7462ZW100 kopen?
-
Kobout Lipborgplaat met 2 lippen DIN 463 en meer Lipborgplaten en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 7462ZW100 |
| EAN artikel | 8720096129653 |
| Intrastat CBS code | 73182200 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Ringen - Lipborgplaten - Lipborgplaat met 2 lippen DIN 463 |
| Productgroep | Lipborgplaten |
| Productsoort | Lipborgplaat met 2 lippen DIN 463 |
| Type | 7462ZW100 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Normering DIN-ISO | 462 |
| Diameter | 100 mm |
| Buitendiameter | 145 mm |
| Dikte | 1,5 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld staal |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 100 stuks |