Kobout 4557A416 vierkantmoer DIN 557 RVS A4-80 M16
Artikelnummer: S50472255
- Vierkant moer DIN 557 RVS A4
- Kobout
- Type 4557A416
- 4557A416
- 8716024718396
Vanaf 100
€ 257,05 per 100 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Vierkant moer DIN 557 RVS A4
-
Merk Kobout
-
Type 4557A416
-
4557A416
-
8716024718396
-
Normering DIN-ISO: 557
-
Kwaliteit: A4
-
Aandrijving: buitenvierkant
-
Draadvorm: metrisch
-
UItvoering: roestvaststaal
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Vierkant moer DIN 557 RVS A4 4557A416 kopen?
-
Kobout Vierkantmoer DIN 557 en meer Vierkantmoeren en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4557A416 |
| EAN artikel | 8716024718396 |
| Intrastat CBS code | 73181639 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Vierkantmoeren - Vierkantmoer DIN 557 |
| Productgroep | Vierkantmoeren |
| Productsoort | Vierkant moer DIN 557 RVS A4 |
| Type | 4557A416 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Normering DIN-ISO | 557 |
| Kwaliteit | A4 |
| Diameter | 16 mm |
| Aandrijving | Buitenvierkant |
| Draadvorm | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Kophoogte | 13 mm |
| Spoed | 2 |
| Uitvoering | Roestvaststaal |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 100 stuks |