Kobout 5467EV04 kartelmoer laag DIN 467 galvanisch verzinkt M4
Artikelnummer: S50471859
- Kartelmoer laag DIN 467 verzinkt
- Kobout
- Type 5467EV04
- 5467EV04
- 8716024449368
Vanaf 500
€ 117,23 per 500 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Kartelmoer laag DIN 467 verzinkt
-
Merk Kobout
-
Type 5467EV04
-
5467EV04
-
8716024449368
-
Normering DIN-ISO: 467
-
Draadvorm: metrisch
-
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Kartelmoer laag DIN 467 verzinkt 5467EV04 kopen?
-
Kobout Kartelmoer laag DIN 467 verzinkt en meer Kartelmoeren en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5467EV04 |
| EAN artikel | 8716024449368 |
| Intrastat CBS code | 73181900 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Kartelmoeren - Kartelmoer laag DIN 467 verzinkt |
| Productgroep | Kartelmoeren |
| Productsoort | Kartelmoer laag DIN 467 verzinkt |
| Type | 5467EV04 |
| Minimum besteleenheid | 500 stuks |
| Normering DIN-ISO | 467 |
| Diameter | 4 mm |
| Draadvorm | Metrisch |
| Kophoogte | 4 mm |
| Spoed | 0.7 |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisch verzinkt |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 500 stuks |