Kobout 2610ZW36100 zeskantpasbout met kort draadgedeelte DIN 610 8.8 onbehandeld staal M36x100 mm
Artikelnummer: S50465674
  • Zeskantpasbout met kortdraadgedeelte DIN 610 staal
  • Kobout
  • Type 2610ZW36100
  • 2610ZW36100
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 2610ZW36100
  • 2610ZW36100
  • Normering DIN-ISO: 610
  • Aandrijving: buitenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: buitenzeskantkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantpasbout met kortdraadgedeelte DIN 610 staal 2610ZW36100 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2610ZW36100
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Zeskantpasbouten
Productsoort Zeskantpasbout met kortdraadgedeelte DIN 610 staal
Type 2610ZW36100
Minimum besteleenheid 1 stuk
Normering DIN-ISO 610
Lengte 100 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 36 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Sleutelwijdte 55 mm
Kophoogte 22,5 mm