Kobout 2561BZW24120 zeskantbout met tap en kleine zeskant DIN 561B 8.8 blank staal M24x120 mm
Artikelnummer: S50464680
  • Zeskantbout met kleine kop en tap DIN 561 gezwart
  • Kobout
  • Type 2561BZW24120
  • 2561BZW24120
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 2561BZW24120
  • 2561BZW24120
  • Normering DIN-ISO: 561B
  • Kwaliteit: 8.8
  • Aandrijving: buitenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: buitenzeskantkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout met kleine kop en tap DIN 561 gezwart 2561BZW24120 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2561BZW24120
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout met kleine kop en tap DIN 561 gezwart
Type 2561BZW24120
Minimum besteleenheid 1 stuk
Normering DIN-ISO 561B
Lengte 120 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 24 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Sleutelwijdte 30 mm
Kophoogte 17 mm