Kobout 26914ZW30155 voorspanbout EN 14399-4 DIN 6914 10.9 onbehandeld staal M30x155 mm
Artikelnummer: S50461785
  • Voorspanbout DIN 6914
  • Kobout
  • Type 26914ZW30155
  • 26914ZW30155
  • Merk Kobout
  • Type 26914ZW30155
  • 26914ZW30155
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Voorspanbout DIN 6914 26914ZW30155 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 26914ZW30155
Productsoort Voorspanbout DIN 6914
Type 26914ZW30155
Minimum besteleenheid 1 stuk
Normering DIN-ISO 6914
Lengte 155 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 30 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 42 mm
Sleutelwijdte 50 mm
Kophoogte 18,7 mm