Kobout 26914ZW24145 voorspanbout EN 14399-4 DIN 6914 10.9 onbehandeld staal M24x145 mm
Artikelnummer: S50461757
  • Voorspanbout DIN 6914
  • Kobout
  • Type 26914ZW24145
  • 26914ZW24145
  • Merk Kobout
  • Type 26914ZW24145
  • 26914ZW24145
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Voorspanbout DIN 6914 26914ZW24145 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 26914ZW24145
Productsoort Voorspanbout DIN 6914
Type 26914ZW24145
Minimum besteleenheid 1 stuk
Normering DIN-ISO 6914
Lengte 145 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 24 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 37 mm
Sleutelwijdte 41 mm
Kophoogte 15 mm