Kobout 26914ZW20125 voorspanbout EN 14399-4 DIN 6914 10.9 onbehandeld staal M20x125 mm
Artikelnummer: S50461733
  • Voorspanbout DIN 6914
  • Kobout
  • Type 26914ZW20125
  • 26914ZW20125
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Voorspanbout DIN 6914
  • Merk Kobout
  • Type 26914ZW20125
  • 26914ZW20125
  • Normering DIN-ISO: 6914
  • Kwaliteit: 10.9
  • Aandrijving: buitenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: buitenzeskantkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Voorspanbout DIN 6914 26914ZW20125 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 26914ZW20125
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouten - Voorspanbouten - Voorspanbout DIN 6914
Productgroep Voorspanbouten
Productsoort Voorspanbout DIN 6914
Type 26914ZW20125
Minimum besteleenheid 1 stuk
Normering DIN-ISO 6914
Lengte 125 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 20 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 33 mm
Sleutelwijdte 32 mm
Kophoogte 13 mm