Kobout 76880ZW28161000 spie vlak DIN 6880 onbehandeld staal 28x16x1000 - S50460631 - afbeelding 1
Kobout 76880ZW28161000 spie vlak DIN 6880 onbehandeld staal 28x16x1000 mm
Artikelnummer: S50460631
  • Spieënstaal DIN 6880 staal
  • Kobout
  • Type 76880ZW28161000
  • 76880ZW28161000
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Spieënstaal DIN 6880 staal
  • Merk Kobout
  • Type 76880ZW28161000
  • 76880ZW28161000
  • Normering DIN-ISO: 6880
  • lengte: 1000
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Spieënstaal DIN 6880 staal 76880ZW28161000 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 76880ZW28161000
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Spieen - Spie - Spieenstaal DIN 6880 staal
Productgroep Spieen
Productsoort Spieënstaal DIN 6880 staal
Type 76880ZW28161000
Minimum besteleenheid 1 stuk
Normering DIN-ISO 6880
Lengte 1000 mm
Breedte 16 mm
Dikte 28 mm