Kobout 76880ZW12081000 spie vlak DIN 6880 onbehandeld staal 12x8x1000 mm
Artikelnummer: S50460618
- Spieënstaal DIN 6880 staal
- Kobout
- Type 76880ZW12081000
- 76880ZW12081000
- 8716024375070
Vanaf 1
€ 41,19 per stuk
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 7,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Spieënstaal DIN 6880 staal
-
Merk Kobout
-
Type 76880ZW12081000
-
76880ZW12081000
-
8716024375070
-
Normering DIN-ISO: 6880
-
lengte: 1000
-
Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Spieënstaal DIN 6880 staal 76880ZW12081000 kopen?
-
Kobout Spieenstaal DIN 6880 staal en meer Spieen en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 76880ZW12081000 |
| EAN artikel | 8716024375070 |
| Intrastat CBS code | 73182400 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Spieen - Spie - Spieenstaal DIN 6880 staal |
| Productgroep | Spieen |
| Productsoort | Spieënstaal DIN 6880 staal |
| Type | 76880ZW12081000 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Normering DIN-ISO | 6880 |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 8 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld staal |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |