Kobout 76885AZW2214050 spie vlak DIN 6885A onbehandeld staal 22x14x50 mm
Artikelnummer: S50460554
- Inlegspie hoog DIN 6885A
- Kobout
- Type 76885AZW2214050
- 76885AZW2214050
- 8716024339782
Vanaf 10
€ 32,02 per 10 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Inlegspie hoog DIN 6885A
-
Merk Kobout
-
Type 76885AZW2214050
-
76885AZW2214050
-
8716024339782
-
Normering DIN-ISO: 6885A
-
Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Inlegspie hoog DIN 6885A 76885AZW2214050 kopen?
-
Kobout Inlegspie hoog DIN 6885A en meer Inlegspieen en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 76885AZW2214050 |
| EAN artikel | 8716024339782 |
| Intrastat CBS code | 73182400 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Spieen - Inlegspieen - Inlegspie hoog DIN 6885A |
| Productgroep | Inlegspieen |
| Productsoort | Inlegspie hoog DIN 6885A |
| Type | 76885AZW2214050 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Normering DIN-ISO | 6885A |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 14 mm |
| Dikte | 22 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld staal |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |