Kobout 1603VV16140 slotbout DIN 603/555 thermisch verzinkt overmaats M16x140 mm
Artikelnummer: S50454678
  • Slotbout met moer DIN 603/555 thermisch verzinkt
  • Kobout
  • Type 1603VV16140
  • 1603VV16140
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 1603VV16140
  • 1603VV16140
  • Normering DIN-ISO: 603/555
  • Kwaliteit: 4.8
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: bolkop met vierkante nok
  • Oppervlaktebehandeling: thermisch verzinkt overmaatse passing
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Slotbout met moer DIN 603/555 thermisch verzinkt 1603VV16140 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 1603VV16140
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Slotbouten
Productsoort Slotbout met moer DIN 603/555 thermisch verzinkt
Type 1603VV16140
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 603/555
Lengte 140 mm
Kwaliteit 4.8
Diameter 16 mm
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 44 mm
Kophoogte 8,5 mm