Kobout 1603VV10160 slotbout DIN 603/555 thermisch verzinkt overmaats M10x160 mm
Artikelnummer: S50454647
- Slotbout met moer DIN 603/555 thermisch verzinkt
- Kobout
- Type 1603VV10160
- 1603VV10160
- 8716024024329
Vanaf 50
€ 57,38 per 50 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Slotbout met moer DIN 603/555 thermisch verzinkt
-
Merk Kobout
-
Type 1603VV10160
-
1603VV10160
-
8716024024329
-
Normering DIN-ISO: 603/555
-
Kwaliteit: 4.8
-
Draadvorm: metrisch
-
Kopvorm: bolkop met vierkante nok
-
Oppervlaktebehandeling: thermisch verzinkt overmaatse passing
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Slotbout met moer DIN 603/555 thermisch verzinkt 1603VV10160 kopen?
-
Kobout Slotbout met moer DIN 603/555 verzinkt en meer Slotbouten en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1603VV10160 |
| EAN artikel | 8716024024329 |
| Intrastat CBS code | 73181595 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Slotbouten - Slotbout met moer DIN 603/555 verzinkt |
| Productgroep | Slotbouten |
| Productsoort | Slotbout met moer DIN 603/555 thermisch verzinkt |
| Type | 1603VV10160 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Normering DIN-ISO | 603/555 |
| Lengte | 160 mm |
| Kwaliteit | 4.8 |
| Diameter | 10 mm |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 32 mm |
| Kophoogte | 5 mm |
| Spoed | 1,5 |
| Kopvorm | Bolkop met vierkante nok |
| Oppervlaktebehandeling | Thermisch verzinkt overmaatse passing |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 50 stuks |