Copenhagen Pro schuurgaas middel K120 set 3 stuks - S50401966 - afbeelding 1
Copenhagen Pro schuurgaas middel K120 set 3 stuks - S50401966 - afbeelding 2
Copenhagen Pro schuurgaas middel K120 set 3 stuks - S50401966 - afbeelding 3
Copenhagen Pro schuurgaas middel K120 set 3 stuks - S50401966 - afbeelding 4
Copenhagen Pro schuurgaas middel K120 set 3 stuks - S50401966 - afbeelding 5
Copenhagen Pro schuurgaas middel K120 set 3 stuks - S50401966 - afbeelding 6

Copenhagen Pro schuurgaas middel K120 set 3 stuks 23.511.12

Artikelnummer: S50401966

  • Schuurgaas
  • Copenhagen Pro
  • Type Middel K120
  • 23.511.12
  • 8710735802061

Vanaf 6 € 1,69 per sets 0,42 € off -20% + 21,00% BTW
Vanaf 1 € 2,22 per sets Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Schuurgaas

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Middel K120

  • 23.511.12

  • 8710735802061

  • Schuurgaas voor muur en plafond middel zijn drie kwalitatief hoogwaardige schuurgazen

  • Het schuurgaas is geschikt voor het het behang-en schilderklaar maken van gips(platen), gasbetonblokken en pleisterwerk

  • Bij gebruik op gipsplaat rafelt het papier van de plaat niet

  • Het heeft een open gaasstructuur, waardoor het schuurstof er doorheen valt en gaat 3x langer mee dan gewoon schuurpapier

  • Het schuurgaas heeft een middel fijne structuur, met korrel 120 en kan tweezijdig en zowel nat als droog gebruikt worden

  • Copenhagen Pro schuurgaas middel K120 set 3 stuks 23.511.12 kopen?

  • Copenhagen Pro Schuurgaas en meer Schuurgaas en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.511.12
Alternatief artikelnummer leverancier 2351112
EAN artikel 8710735802061
Intrastat CBS code 6805100000
Artikel ID N11077287
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Schuurmiddelen - Schuurgaas - Schuurgaas
Productgroep Schuurpapier
Productsoort Schuurgaas
Type Middel K120
Minimum besteleenheid 6 sets

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1