Copenhagen Pro schuurpapier waterproof K180 set 5 vel - S50401962 - afbeelding 1
Copenhagen Pro schuurpapier waterproof K180 set 5 vel - S50401962 - afbeelding 2
Copenhagen Pro schuurpapier waterproof K180 set 5 vel - S50401962 - afbeelding 3
Copenhagen Pro schuurpapier waterproof K180 set 5 vel - S50401962 - afbeelding 4

Copenhagen Pro schuurpapier waterproof K180 set 5 vel 23.507.18

Artikelnummer: S50401962

  • Schuurpapier
  • Copenhagen Pro
  • Type Waterproof K180
  • 23.507.18
  • 8710735801910

Vanaf 10 € 1,46 per sets 0,42 € off -22,5% + 21,00% BTW
Vanaf 1 € 2,12 per sets Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Schuurpapier

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Waterproof K180

  • 23.507.18

  • 8710735801910

  • Schuurpapier waterproof is voor nat schuren

  • Het schuurpapier heeft korrel 180 is onder andere geschikt voor het nat schuren van behandeld hout, metaal, glas, keramiek of polyester en is ideaal voor het wegwerken van kleine oneffenheden

  • Waterproof schuurpapier kan zowel voor droog als voor nat schuurwerk gebruikt worden

  • Schuur enkel met nat schuurpapier op al geschilderd hout, nooit op onbehandeld hout, omdat water het hout doet zwellen

  • Het schuurpapier kan zowel met de hand, een schuurblok of schuurmachine gebruikt worden

  • Een pak bevat 5 schuurvellen

  • Copenhagen Pro schuurpapier waterproof K180 set 5 vel 23.507.18 kopen?

  • Copenhagen Pro Schuurpapier waterproof en meer Schuurpapier en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.507.18
Alternatief artikelnummer leverancier 2350718
EAN artikel 8710735801910
Intrastat CBS code 6805200000
Artikel ID N11077271
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Schuurmiddelen - Schuurpapier - Schuurpapier waterproof
Productgroep Schuurpapier
Productsoort Schuurpapier
Type Waterproof K180
Minimum besteleenheid 10 sets
Korrel 180
Aantal per doos 5 stuks

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1