Copenhagen Pro schuurrol droog K180 11,5 cm x 5 m - S50401949 - afbeelding 1
Copenhagen Pro schuurrol droog K180 11,5 cm x 5 m - S50401949 - afbeelding 2
Copenhagen Pro schuurrol droog K180 11,5 cm x 5 m - S50401949 - afbeelding 3
Copenhagen Pro schuurrol droog K180 11,5 cm x 5 m - S50401949 - afbeelding 4

Copenhagen Pro schuurrol droog K180 11,5 cm x 5 m 23.510.18

Artikelnummer: S50401949

  • Schuurrol
  • Copenhagen Pro
  • Type Droog K180 11.5 cm x 5 m
  • 23.510.18
  • 8710735802054

Vanaf 5 € 2,41 per stuk 0,70 € off -22,5% + 21,00% BTW
Vanaf 1 € 3,19 per stuk Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Schuurrol

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Droog K180 11.5 cm x 5 m

  • 23.510.18

  • 8710735802054

  • Schuurrol met korrelgrootte 180 is geschikt voor diverse schuurklussen waaronder het opschuren van ondergronden op hout, metaal of kunststof

  • Het schuurpapier is zowel met de hand, als op een schuurmachine te gebruiken

  • Deze schuurrol heeft en lengte van 5 meter en een breedte van 11,5 centimeter

  • Copenhagen Pro schuurrol droog K180 11,5 cm x 5 m 23.510.18 kopen?

  • Copenhagen Pro Schuurpapier op rol en meer Schuurpapier en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.510.18
Alternatief artikelnummer leverancier 2351018
EAN artikel 8710735802054
Intrastat CBS code 6805200000
Artikel ID N11077286
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Schuurmiddelen - Schuurpapier - Schuurpapier op rol
Productgroep Schuurpapier
Productsoort Schuurrol
Type Droog K180 11.5 cm x 5 m
Minimum besteleenheid 5 stuks
Korrel 180
Lengte x breedte 5 x 11.5 mxcm

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2