Copenhagen Pro schuurstroken droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti set 25 stuks - S50401943 - afbeelding 1
Copenhagen Pro schuurstroken droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti set 25 stuks - S50401943 - afbeelding 2
Copenhagen Pro schuurstroken droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti set 25 stuks - S50401943 - afbeelding 3
Copenhagen Pro schuurstroken droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti set 25 stuks - S50401943 - afbeelding 4
Copenhagen Pro schuurstroken droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti set 25 stuks - S50401943 - afbeelding 5

Copenhagen Pro schuurstroken droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti set 25 stuks 23.508.00

Artikelnummer: S50401943

  • Schuurstroken
  • Copenhagen Pro
  • Type Droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti
  • 23.508.00
  • 8710735801941

Vanaf 6 € 1,79 per sets 0,45 € off -20% + 21,00% BTW
Vanaf 1 € 2,35 per sets Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Schuurstroken

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti

  • 23.508.00

  • 8710735801941

  • Schuurstroken geschikt voor het droog schuren van hout, kunststof, metaal, beits, vernis en plamuur

  • Je kunt het op een machine gebruiken, maar ook met de hand

  • De set bestaat uit een 5 schuurstroken met diverse korrelgroottes met een totaal van 25 stuks

  • Copenhagen Pro schuurstroken droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti set 25 stuks 23.508.00 kopen?

  • Copenhagen Pro Schuurpapiervel en meer Schuurpapier en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.508.00
Alternatief artikelnummer leverancier 2350800
EAN artikel 8710735801941
Intrastat CBS code 6805200000
Artikel ID N11077275
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Schuurmiddelen - Schuurpapier - Schuurpapiervel
Productgroep Schuurpapier
Productsoort Schuurstroken
Type Droog K120-100-80-60-40 23x9 cm assorti
Minimum besteleenheid 6 sets
Extra informatie Schuurstroken, droog, K120-100-80-60-40, 23 x 9 cm, assorti

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1