Copenhagen Pro reservemessen klein 9 mm set 10 stuks - S50401911 - afbeelding 1
Copenhagen Pro reservemessen klein 9 mm set 10 stuks - S50401911 - afbeelding 2
Copenhagen Pro reservemessen klein 9 mm set 10 stuks - S50401911 - afbeelding 3
Copenhagen Pro reservemessen klein 9 mm set 10 stuks - S50401911 - afbeelding 4

Copenhagen Pro reservemessen klein 9 mm set 10 stuks 23.702.00

Artikelnummer: S50401911

  • Reservemessen
  • Copenhagen Pro
  • Type Klein 9 mm
  • 23.702.00
  • 8710735803013

Vanaf 6 € 0,79 per sets 0,14 € off -15% + 21,00% BTW
Vanaf 1 € 1,02 per sets Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Reservemessen

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Klein 9 mm

  • 23.702.00

  • 8710735803013

  • Reservemessen voor kleine afbreekmessen 9 mm per 10 stuks

  • Copenhagen Pro reservemessen klein 9 mm set 10 stuks 23.702.00 kopen?

  • Copenhagen Pro Afbreekmes reservemes en meer Messen en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.702.00
Alternatief artikelnummer leverancier 2370200
EAN artikel 8710735803013
Intrastat CBS code 8211940000
Artikel ID N11077381
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Snijgereedschappen - Messen - Afbreekmes reservemes
Productgroep Reservemessen
Productsoort Reservemessen
Type Klein 9 mm
Minimum besteleenheid 6 sets

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1