Copenhagen Pro handveger-bouwstoffer kokos 29 cm hout FSC - S50401524 - afbeelding 1
Copenhagen Pro handveger-bouwstoffer kokos 29 cm hout FSC - S50401524 - afbeelding 2
Copenhagen Pro handveger-bouwstoffer kokos 29 cm hout FSC - S50401524 - afbeelding 3

Copenhagen Pro handveger-bouwstoffer kokos 29 cm hout FSC 23.463.00

Artikelnummer: S50401524

  • Handveger
  • Copenhagen Pro
  • Type Kokos 29 cm hout FSC
  • 23.463.00
  • 8710735801507

Vanaf 5 € 8,59 per 5 stuks 0,30 € off -15% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Handveger

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Kokos 29 cm hout FSC

  • 23.463.00

  • 8710735801507

  • Handveger/Bouwstoffer met platte borstelkap FSC is gevuld met cocos en heeft een lengte van 29 cm

  • Copenhagen Pro handveger-bouwstoffer kokos 29 cm hout FSC 23.463.00 kopen?

  • Copenhagen Pro Handveger en meer Vegers en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.463.00
Alternatief artikelnummer leverancier 2346300
EAN artikel 8710735801507
Intrastat CBS code 9603909100
Artikel ID N11077231
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Reinigingsgereedschappen - Vegers - Handveger
Productgroep Stoffers
Productsoort Handveger
Type Kokos 29 cm hout FSC
Minimum besteleenheid 5 stuks

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1