Copenhagen Pro straatbezem bassine-stalks 45 cm plat FSC - S50401510 - afbeelding 1
Copenhagen Pro straatbezem bassine-stalks 45 cm plat FSC - S50401510 - afbeelding 2

Copenhagen Pro straatbezem bassine-stalks 45 cm plat FSC 23.460.00

Artikelnummer: S50401510

  • Straatbezem
  • Copenhagen Pro
  • Type Straatbezem bassine-stalks 45 cm plat FSC
  • 23.460.00
  • 8710735801439

Vanaf 1 € 8,82 per stuk 2,20 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Straatbezem

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Straatbezem bassine-stalks 45 cm plat FSC

  • 23.460.00

  • 8710735801439

  • Straatbezem met platte borstelkap FSC van 45 cm gevuld met bassine-stalks

  • Copenhagen Pro straatbezem bassine-stalks 45 cm plat FSC 23.460.00 kopen?

  • Copenhagen Pro Straatbezem en meer Bezems en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.460.00
Alternatief artikelnummer leverancier 2346000
EAN artikel 8710735801439
Intrastat CBS code 9603909100
Artikel ID N11077225
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Reinigingsgereedschappen - Bezems - Straatbezem
Productgroep Huishoudartikelen - Bezems
Productsoort Straatbezem
Type Straatbezem bassine-stalks 45 cm plat FSC
Minimum besteleenheid 1 stuk

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1