Copenhagen Pro dekzeil oranje licht 80 g 2x3 m - S50401403 - afbeelding 1
Copenhagen Pro dekzeil oranje licht 80 g 2x3 m - S50401403 - afbeelding 2
Copenhagen Pro dekzeil oranje licht 80 g 2x3 m - S50401403 - afbeelding 3
Copenhagen Pro dekzeil oranje licht 80 g 2x3 m - S50401403 - afbeelding 4

Copenhagen Pro dekzeil oranje licht 80 g 2x3 m 23.620.00

Artikelnummer: S50401403

  • Dekzeil
  • Copenhagen Pro
  • Type Licht 80 gr 2 x 3 m oranje
  • 23.620.00
  • 8710735802894

Vanaf 5 € 22,76 per 5 stuks 1,52 € off -25% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Dekzeil

  • Merk Copenhagen Pro

  • Type Licht 80 gr 2 x 3 m oranje

  • 23.620.00

  • 8710735802894

  • Dekzeil 80 gr oranje met een afmeting van 2 bij 3 meter is uit polyethyleen gemaakt en heeft aluminium oogjes geplaatst op één meter van elkaar.Ideaal om hiermee buiten af te dekken

  • Het dekzeil is ook geschikt om de inhoud van een aanhangwagen tegen de sneeuw, de regen, de wind en UV-stralen te beschermen

  • Copenhagen Pro dekzeil oranje licht 80 g 2x3 m 23.620.00 kopen?

  • Copenhagen Pro Afdekzeil en meer Beschermfolies en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 23.620.00
Alternatief artikelnummer leverancier 2362000
EAN artikel 8710735802894
Intrastat CBS code 3926909790
Artikel ID N11119812
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Copenhagen Pro
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Beschermfolies - Afdekzeil
Productgroep Afdek producten - Dekzeilen
Productsoort Dekzeil
Type Licht 80 gr 2 x 3 m oranje
Minimum besteleenheid 5 stuks
Kleur Oranje
Soort 80 g
Maat 2x3 m

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1