Konvox spanrubber 8 mm 40 cm set 10 stuks LAZE1400-2567
Artikelnummer: S50200921
- Spanrubber
- Konvox
- Type Konvox spanrubber
- LAZE1400-2567
- 8717568991573
Vanaf 1
€ 13,85 per stuk
1,98 € off
-12,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Berdal Rubber en Plastics Let's Build Together
Beschrijving
-
Spanrubber
-
Merk Konvox
-
Type Konvox spanrubber
-
LAZE1400-2567
-
8717568991573
-
Eindloze rubbers voor het eenvoudig vastzetten-spannen van onder andere dekkleden en netten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | LAZE1400-2567 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | LAZE14002567 |
| EAN artikel | 8717568991573 |
| Intrastat CBS code | 40070000 |
| Artikel ID | N10300722 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Berdal Rubber en Plastics |
| EAN leverancier | 8713331000008 |
| Merk | Konvox |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Extern transport - Ladingvastzetsystemen - Ladingvastzetsysteem |
| Productgroep | Bevestigingsmateriaal |
| Productsoort | Spanrubber |
| Type | Konvox spanrubber |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Aantal per doos | 40 stuks |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 0,170 kg |
| Lengte | 50 cm |