Gripline-X opvang lekbak 13 L zwart BAK00130-0001
Artikelnummer: S50200586
- X-Line lekbak
- Gripline
- Type Gripline lekbak X-Line Special
- BAK00130-0001
- 8713331010380
Vanaf 5
€ 41,46 per 5 stuks
1,76 € off
-17,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Berdal Rubber en Plastics Let's Build Together
Beschrijving
-
X-Line lekbak
-
Merk Gripline
-
Type Gripline lekbak X-Line Special
-
BAK00130-0001
-
8713331010380
-
Gripline Specials
-
Lekbak
-
Verkrijgbaar in 2 kleuren
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | BAK00130-0001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | BAK001300001 |
| EAN artikel | 8713331010380 |
| Intrastat CBS code | 39231090 |
| Artikel ID | N10838341 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Berdal Rubber en Plastics |
| EAN leverancier | 8713331000008 |
| Merk | Gripline |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Opbergmaterialen - Milieu opbergmiddelen - Opvangbak |
| Productgroep | X-Line lekbakken |
| Productsoort | X-Line lekbak |
| Type | Gripline lekbak X-Line Special |
| Minimale besteleenheid | 5 stuks |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 13 L |
| Aantal per pallet | 720 stuks |
| Hoogte | 8,8 cm |
| Lengte top | 54,2 cm |
| Lengte bodem | 46,5 cm |
| Breedte top | 39,5 cm |
| Breedte bodem | 31,5 cm |