Pandser EPDM schaar WKFEP400-1004
Artikelnummer: S50200554
- EPDM schaar
- Pandser
- Type Pandser EPDM accessoire gereedschap schaar
- WKFEP400-1004
- 8713331040172
Vanaf 1
€ 31,55 per stuk
5,57 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Berdal Rubber en Plastics Let's Build Together
Presentatie Pandser
Beschrijving
-
EPDM schaar
-
Merk Pandser
-
Type Pandser EPDM accessoire gereedschap schaar
-
WKFEP400-1004
-
8713331040172
-
Pandser EPDM assortiment
-
Voor dak-, goot en gevel
-
EPDM gereedschappen
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | WKFEP400-1004 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | WKFEP4001004 |
| EAN artikel | 8713331040172 |
| Intrastat CBS code | 39219090 |
| Artikel ID | N10588772 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Berdal Rubber en Plastics |
| EAN leverancier | 8713331000008 |
| Merk | Pandser |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Scharen - Schaar - PVC schaar |
| Productgroep | EPDM gereedschap |
| Productsoort | EPDM schaar |
| Type | Pandser EPDM accessoire gereedschap schaar |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 26 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 400 g |