Premiumfol EPDM folie 0,80x20 m x 0,5 mm - S50200237 - afbeelding 1
Premiumfol EPDM folie 0,80x20 m x 0,5 mm - S50200237 - afbeelding 2
Premiumfol EPDM folie 0,80x20 m x 0,5 mm - S50200237 - afbeelding 3

Premiumfol EPDM folie 0,80x20 m x 0,5 mm WKFEP050-0080

Artikelnummer: S50200237

  • EPDM folie
  • Premiumfol
  • Type Premiumfol EPDM folie
  • WKFEP050-0080
  • 8713331351827

Vanaf 1 € 131,18 per rol 32,80 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie Berdal Rubber en Plastics Let's Build Together

Beschrijving

  • EPDM folie

  • Merk Premiumfol

  • Type Premiumfol EPDM folie

  • WKFEP050-0080

  • 8713331351827

  • Premiumfol EPDM assortiment

  • Waterkerende producten

  • UV bestendig, waterkerend flexibel membraam verkrijgbaar in 3 diktes

  • Zeer eenvoudige verwerking door elastische eigenschappen

  • Toepasbaar als waterkering en ten behoeve van luchtdicht bouwen

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP050-0080
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP0500080
EAN artikel 8713331351827
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10521431
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Premiumfol
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - EPDM-folie
Productgroep EPDM folies
Productsoort EPDM folie
Type Premiumfol EPDM folie
Minimale besteleenheid 1 rol
Kleur Zwart
Lengte 20 m
Breedte 0,8 m
Dikte 0,5 mm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1