Baggerman Pyroflat Plat oprolbare brandweerslang 102 mm 4022100000
Artikelnummer: S50052312
- Plat oprolbare brandweerslang
- Baggerman
- Type Pyroflat
- 4022100000
- 4030477173149
Vanaf 50
€ 938,63 per 50 meter
6,26 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Plat oprolbare brandweerslang
-
Merk Baggerman
-
Type Pyroflat
-
4022100000
-
4030477173149
-
Zeer treksterk en volledig plat oprolbaar
-
Plat oprolbare brandweerslang
-
Norm: EN ISO 1307
-
Minimale temperatuurbereik: -40 graden C
-
Maximaal temperatuurbereik: +80 graden C
-
Materiaal binnenwand: EPDM
-
Kleur binnenwand: Zwart
-
Materiaal buitenwand: Polyurethaan coating
-
Kleur buitenwand: Rood
-
Wij adviseren montage met: 5110
-
Rollengte: 20,30,50,100 meter
-
Snijlengte: Snijlengte mogelijk
-
Opdruk: Pyroflat
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4022100000 |
| EAN artikel | 4030477173149 |
| Intrastat CBS code | 59090010 |
| Artikel ID | N10063367 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangen - Waterslangen - Waterslang |
| Productgroep | Waterslangen |
| Productsoort | Plat oprolbare brandweerslang |
| Type | Pyroflat |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 meter |
| Gewicht per eenheid | 0,64 kg |
| Binnen diameter | 102 mm |
| Wandsterkte | 2,2 mm |
| Buiten diameter | 106,4 mm |
| Werkdruk bij 20 graden C | 12 bar |
| Barstdruk | 30 bar |