Baggerman Pyroflat Plat oprolbare brandweerslang 75 mm 4022075000
Artikelnummer: S50052311
- Plat oprolbare brandweerslang
- Baggerman
- Type Pyroflat
- 4022075000
- 4030477173132
Vanaf 50
€ 641,25 per 50 meter
4,28 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Plat oprolbare brandweerslang
-
Merk Baggerman
-
Type Pyroflat
-
4022075000
-
4030477173132
-
Zeer treksterk en volledig plat oprolbaar
-
Plat oprolbare brandweerslang
-
Norm: EN ISO 1307
-
Minimale temperatuurbereik: -40 graden C
-
Maximaal temperatuurbereik: +80 graden C
-
Materiaal binnenwand: EPDM
-
Kleur binnenwand: Zwart
-
Materiaal buitenwand: Polyurethaan coating
-
Kleur buitenwand: Rood
-
Wij adviseren montage met: 5110
-
Rollengte: 20,30,50,100 meter
-
Snijlengte: Snijlengte mogelijk
-
Opdruk: Pyroflat
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4022075000 |
| EAN artikel | 4030477173132 |
| Intrastat CBS code | 59090010 |
| Artikel ID | N10063364 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangen - Waterslangen - Waterslang |
| Productgroep | Waterslangen |
| Productsoort | Plat oprolbare brandweerslang |
| Type | Pyroflat |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 meter |
| Gewicht per eenheid | 0,4 kg |
| Binnen diameter | 75 mm |
| Wandsterkte | 1,8 mm |
| Buiten diameter | 78,6 mm |
| Werkdruk bij 20 graden C | 20 bar |
| Barstdruk | 50 bar |