Baggerman RVS flens koppeling RS vast ND 16 diameter 32 mm DIN PN10/16 V4A 316 5614032032
Artikelnummer: S50052167
- Flens-koppeling
- Baggerman
- Type Vaste flenskoppeling
- 5614032032
- 4030477121461
Vanaf 1
€ 115,39 per stuk
33,50 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Flens-koppeling
-
Merk Baggerman
-
Type Vaste flenskoppeling
-
5614032032
-
4030477121461
-
Met gladde slangtule voor montage met klemschalen
-
Norm: DIN 2817 / EN 1092-1
-
Materiaal: RVS (1.4408)
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5614032032 |
| EAN artikel | 4030477121461 |
| Intrastat CBS code | 7307210090 |
| Artikel ID | N10676311 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Perskoppelingen - Flenskoppelingen - Flenskoppeling pers RVS |
| Productgroep | Flens-koppelingen |
| Productsoort | Flens-koppeling |
| Type | Vaste flenskoppeling |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht per eenheid | 1,857 kg |
| Voor slang ID | 32 mm |
| Boring | PN 40 |
| Flens DN | 32 |
| Buitenflens diameter | 140 mm |
| Aantal gaten | 4 |