Baggerman flens koppeling vast PN 10/16 3 inch verzinkt staal voor klem en klemschaal 5610075075
Artikelnummer: S50052158
- Flens-koppeling
- Baggerman
- Type Vaste flenskoppeling
- 5610075075
- 4030477031029
Vanaf 1
€ 88,74 per stuk
22,19 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Flens-koppeling
-
Merk Baggerman
-
Type Vaste flenskoppeling
-
5610075075
-
4030477031029
-
Norm: DIN 2817 / EN 1092-1
-
Opmerking: 3/4 inch en 1 inch uitvoering uitsluitend geschikt voor klemschaal montage, 10 inch en 12 inch uitvoering voorzien van kamers, daardoor uitsluitend geschikt voor slangklem montage
-
Materiaal: Staal (thermisch verzinkt)
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5610075075 |
| EAN artikel | 4030477031029 |
| Intrastat CBS code | 7326909890 |
| Artikel ID | N10466038 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Perskoppelingen - Flenskoppelingen - Flenskoppeling pers staal verzinkt |
| Productgroep | Flens-koppelingen |
| Productsoort | Flens-koppeling |
| Type | Vaste flenskoppeling |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht per eenheid | 4,516 kg |
| Voor slang ID | 76 mm |
| Boring | PN 16 |
| Flens DN | 80 |
| Buitenflens diameter | 200 mm |
| Aantal gaten | 8 |