Baggerman messing TW tankwagen koppeling tule slangpilaar 100 mm x 4 inch binnendraad voor klemschaalmontage met kraag zonder schalen 5538100100
Artikelnummer: S50052001
- TW-koppeling
- Baggerman
- Type TW slangpilaar
- 5538100100
- 4030477029873
Vanaf 1
€ 122,43 per stuk
35,55 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
TW-koppeling
-
Merk Baggerman
-
Type TW slangpilaar
-
5538100100
-
4030477029873
-
Met gladde tule voor klemschaalmontage voorzien van draaibare wartel met binnendraad
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5538100100 |
| EAN artikel | 4030477029873 |
| Intrastat CBS code | 7412200000 |
| Artikel ID | N10466020 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Koppelingen - Tankwagenkoppelingen - Slangpilaar |
| Productgroep | TW-koppelingen |
| Productsoort | TW-koppeling |
| Type | TW slangpilaar |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht per eenheid | 2,234 kg |
| Norm | EN 14420-6 |
| Werkdruk | 16 bar |
| Materiaal | Messing |
| Voor slang ID | 100 mm |
| Binnendraad | G 4 inch |