Baggerman Python 20 EPDM water dekwasslang 19x27 mm groen 3020019000
Artikelnummer: S50051326
- Waterslang
- Baggerman
- Type Python groen
- 3020019000
- 4030477004023
Vanaf 40
€ 588,90 per 40 meter
4,91 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Waterslang
-
Merk Baggerman
-
Type Python groen
-
3020019000
-
4030477004023
-
Voor zout- en heet water
-
Weer- en verouderingsbestendig
-
EPDM waterslang
-
Norm: EN ISO 1307
-
Werkdruk: 20 bar
-
Minimaal temperatuurbereik: -40 graden C
-
Maximaal temperatuurbereik: +95 graden C
-
Materiaal binnenwand: EPDM
-
Productiewijze binnenwand: Geextrudeerd
-
Kleur binnenwand: Zwart
-
Materiaal buitenwand: EPDM
-
Kleur buitenwand: Groen
-
Inlagen: Textiel inlagen
-
Wij adviseren montage met: 5310,5354,6060
-
Snijlengte: Snijlengte niet mogelijk
-
Barstdruk: 60 bar
-
Opdruk: Python 20 bar nitrosamine free logo
-
Temperatuur piek: 110 graden C
-
Electrische weerstand binnenwand: Geleidend 10⁹ ohm
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3020019000 |
| EAN artikel | 4030477004023 |
| Intrastat CBS code | 40093100 |
| Artikel ID | N10062740 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangen - Waterslangen - Waterslang |
| Productgroep | Waterslangen |
| Productsoort | Waterslang |
| Type | Python groen |
| Minimale bestelhoeveelheid | 40 meter |
| Gewicht per eenheid | 0,41 kg |
| Binnen diameter | 19 mm |
| Wandsterkte | 4 mm |
| Buiten diameter | 27 mm |
| Buigingsradius | 110 mm |
| Productie methode buitenwand | Glad |