Baggerman Induform RR water- en brandhaspelslang 32x44 mm rood geribd 3000032000
Artikelnummer: S50051318
- Waterslang
- Baggerman
- Type Induform RR
- 3000032000
- 4030477003736
Vanaf 40
€ 343,20 per 40 meter
2,86 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Waterslang
-
Merk Baggerman
-
Type Induform RR
-
3000032000
-
4030477003736
-
Voor middelzware toepassingen
-
Uitermate geschikt als haspelslang
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3000032000 |
| EAN artikel | 4030477003736 |
| Intrastat CBS code | 39173900 |
| Artikel ID | N10062820 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangen - Waterslangen - Waterslang |
| Productgroep | Waterslangen |
| Productsoort | Waterslang |
| Type | Induform RR |
| Minimale bestelhoeveelheid | 40 meter |
| Omschrijving kort | Waterslang |
| Gewicht per eenheid | 0,975 kg |
| Binnen diameter | 32 mm |
| Wandsterkte | 6 mm |
| Buiten diameter | 44 mm |
| Norm | EN ISO 1307 |
| Buigingsradius | 180 mm |
| Minimaal temperatuurbereik | -20 graden C |
| Maximaal temperatuurbereik | +60 graden C |
| Materiaal binnenwand | PVC |
| Productiewijze binnenwand | Glad |
| Kleur binnenwand | Zwart |
| Materiaal buitenwand | PVC |
| Productie methode buitenwand | Geribd |
| Kleur buitenwand | Rood |