Baggerman Polyflex PVC perslucht compressorslang 30x38 mm met inlagen 4200030038
Artikelnummer: S50051006
- Luchtslang
- Baggerman
- Type Polyflex
- 4200030038
- 4030477017511
Vanaf 50
€ 277,88 per 50 meter
1,85 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Luchtslang
-
Merk Baggerman
-
Type Polyflex
-
4200030038
-
4030477017511
-
Voor water en lucht
-
Beperkt chemicaliënbestendig, geschikt als beschermslang en toepasbaar als levensmiddelenslang
-
PVC luchtslang
-
Norm: EU 1935/2004, EU 10/2011 Cat. A, EU 10/2011 Cat. B, EU 10/2011 Cat. C, EN ISO 1307
-
Minimaal temperatuurbereik: -20 graden C
-
Maximaal temperatuurbereik: +60 graden C
-
Materiaal binnenwand: PVC
-
Productiewijze binnenwand: Glad
-
Kleur binnenwand: Transparant
-
Materiaal buitenwand: PVC
-
Productie methode buitenwand: Glad
-
Kleur buitenwand: Transparant
-
Inlagen: Polyester inlagen
-
Wij adviseren montage met: 5200, 5201, 6030
-
Snijlengte: Snijlengte niet mogelijk
-
Opdruk: Polyflex Reg. EU 10/2011 - afmeting - PN .. bar
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4200030038 |
| EAN artikel | 4030477017511 |
| Intrastat CBS code | 39173900 |
| Artikel ID | N10062797 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangen - Persluchtslangen - Persluchtslang |
| Productgroep | Luchtslangen |
| Productsoort | Luchtslang |
| Type | Polyflex |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 meter |
| Gewicht per eenheid | 0,55 kg |
| Binnen diameter | 30 mm |
| Wandsterkte | 4 mm |
| Buiten diameter | 38 mm |
| Rollengte | 50 m |
| Werkdruk bij 20 graden C | 10 bar |