QZ 827 potdekselschroef 4.0x40/24 mm Torx TX 15 RVS 410 zwart RAL 9005 - S50002346 - afbeelding 1
QZ 827 potdekselschroef 4.0x40/24 mm Torx TX 15 RVS 410 zwart RAL 9005 - S50002346 - afbeelding 2
QZ 827 potdekselschroef 4.0x40/24 mm Torx TX 15 RVS 410 zwart RAL 9005 - S50002346 - afbeelding 3
QZ 827 potdekselschroef 4.0x40/24 mm Torx TX 15 RVS 410 zwart RAL 9005 - S50002346 - afbeelding 4
QZ 827 potdekselschroef 4.0x40/24 mm Torx TX 15 RVS 410 zwart RAL 9005 - S50002346 - afbeelding 5

QZ 827 potdekselschroef 4.0x40/24 mm Torx TX 15 RVS 410 zwart RAL 9005 827.40040.9622

Artikelnummer: S50002346

  • Potdekselschroef Torx RVS 410 QZ
  • QZ
  • Type 827
  • 827.40040.9622
  • 8712543132873

Vanaf 200 € 5,39 per 200 stuks 0,02 € off -47,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Potdekselschroef Torx RVS 410 QZ

  • Merk QZ

  • Type 827

  • 827.40040.9622

  • 8712543132873

  • QZ potdekselschroeven, ook bekend als hardhoutschroeven of vlonderschroeven, zijn speciaal ontworpen voor de stevige bevestiging van hardhout bij de bouw van vlonders, boeiboorden, balustrades, potdeksels en steigers

  • De schroeven hebben een zwart gecoate kop, zodat ze vrijwel onzichtbaar in het hout verzonken zijn

  • Wat maakt onze potdekselschroeven uniek?

  • Onze potdekselschroeven zijn gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal AISI 410

  • Het draait allemaal om zorgvuldige materiaalselectie en innovatieve constructie

  • We gebruiken een speciale legering die iets zachter is dan andere RVS-opties op de markt, wat resulteert in een cruciaal voordeel: flexibiliteit

  • In tegenstelling tot harder materiaal dat vaak broos is, bieden onze schroeven de perfecte balans tussen sterkte en flexibiliteit

  • Hierdoor kunnen ze gemakkelijk omgaan met de spanningen en belastingen die vaak voorkomen bij houten constructies

  • Kies daarom voor betrouwbare potdekselschroeven in AISI 410!

  • Efficiëntie en duurzaamheid bij elke bevestiging

  • De potdekselschroef met zwarte kop is ontworpen om in de meeste gevallen zonder voorboren te gebruiken

  • De voorsnijpunt vergemakkelijkt het binnendringen in het hout zonder splijten

  • Voor hardhout wordt echter wel aanbevolen om voor te boren voor het beste resultaat

  • De schroef heeft schachtribben onder de kop om overmatige compressie van het hout en te hoge spanning op de schroef te voorkomen

  • Onze potdekselschroeven zijn voorzien van een Torx (TX) aandrijving

  • De voordelen hiervan zijn legio: verbeterde krachtoverbrenging tussen gereedschap en schroef, en verminderde kans op slippen van het gereedschap uit de schroef

  • Dit zorgt voor een soepele en effectieve montage

  • Wanneer u kiest voor potdekselschroeven, kiest u voor duurzaamheid, betrouwbaarheid en vakmanschap

  • Geef uw project de stevigheid die het verdient

  • Bestel vandaag nog en ervaar zelf het verschil

  • Toepassing: Voor binnen- en buitengebruik

  • Gebruik in hout, hardhout, vlonders, boeiboorden, balustrades, potdeksels en steigers

  • Doosje met barcode

  • In stevige overdozen

  • Torx indruk

  • Type-17 punt

  • Met speciale smeerfilm

  • QZ 827 potdekselschroef 4.0x40/24 mm Torx TX 15 RVS 410 zwart RAL 9005 827.40040.9622 kopen?

  • Vlonderschroef platverzonken kop Torx RVS 410 en meer Vlonderschroeven en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 827.40040.9622
Alternatief artikelnummer leverancier 827400409622
EAN artikel 8712543132873
Intrastat CBS code 7318159585
Artikel ID N11282242
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Vlonderschroeven - Vlonderschroef platverzonken kop Torx RVS 410
Productgroep Potdekselschroeven Torx
Productsoort Potdekselschroef Torx RVS 410 QZ
Type 827
Minimum besteleenheid 200 stuks
D 4.0 mm
L 40 mm
L1 24 mm
Verpakking Doos
Kopvorm Smalle kop zwart
Aandrijving Torx TX 15
Materiaal-oppervlakte behandeling RVS 410
Materiaal RVS 410
Verpakt per 200 stuks
Aantal per overdoos 6000 stuks

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1