GebuVolco 040 U-beugel DIN3570 M24x588x554x100 mm RVS A2 - S50001120 - afbeelding 1
GebuVolco 040 U-beugel DIN3570 M24x588x554x100 mm RVS A2 - S50001120 - afbeelding 2
GebuVolco 040 U-beugel DIN3570 M24x588x554x100 mm RVS A2 - S50001120 - afbeelding 3

GebuVolco 040 U-beugel DIN3570 M24x588x554x100 mm RVS A2 040.24589.9005

Artikelnummer: S50001120

  • U-beugel RVS A2 DIN 3570
  • GebuVolco
  • Type 040
  • 040.24589.9005
  • 8712547204798

Vanaf 5 € 595,06 per 5 stuks 145,46 € off -55% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • U-beugel RVS A2 DIN 3570

  • Merk GebuVolco

  • Type 040

  • 040.24589.9005

  • 8712547204798

  • U-beugels, U-bouten, krammen of rondstaalbeugels zijn geschikt voor verschillende toepassingen, als ophangbeugel, klembeugel of verbindingselement

  • Het op een efficiënte en betrouwbare manier bevestigen van pijp- en buismateriaal vereist gedegen materiaal dat bestand is tegen weersinvloeden en ruwe omgevingen

  • Gegalvaniseerde of roestvaststalen U-beugels zijn bij uitstek geschikt hiervoor

  • Verkrijgbaar in verschillende afmetingen en verpakkingsaantallen, eigen productie in Hellevoetsluis volgens klantspecifieke afmetingen-wensen-tekening of in DIN 3570 afmetingen

  • Toepassing: Bevestiging van pijp of buismateriaal

  • Toepassingen in hekwerk, stallenbouw, tuinbouw en trailerbouw

  • GebuVolco 040 U-beugel DIN3570 M24x588x554x100 mm RVS A2 040.24589.9005 kopen?

  • U-beugel RVS A2 en meer U-beugels en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 040.24589.9005
Alternatief artikelnummer leverancier 40245899005
EAN artikel 8712547204798
Intrastat CBS code 7318190090
Artikel ID N10862884
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Beugels - U-beugels - U-beugel RVS A2
Productgroep U-beugels
Productsoort U-beugel RVS A2 DIN 3570
Type 040
Minimum besteleenheid 5 stuks
M M24
D 21.9 mm
L1 100 mm
d DN 500
H 588 mm
Hart op hart afstand 554 mm
Verpakking Doos
DIN nummer DIN 3570
Materiaal-oppervlakte behandeling RVS A2
Materiaal RVS A2
Verpakt per 5 stuks

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1