Index CH-TO krachtkeilanker met zeskant-bout 6.8 M12x80 mm diameter 16 mm verzinkt venster IXVACHT16C
Artikelnummer: S40900578
- Hulsanker met zeskantbout
- Index
- Type CH-TO
- IXVACHT16C
- 8423533753755
Vanaf 8
€ 39,83 per 8 dozen
2,68 € off
-35%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
-
Hulsanker met zeskantbout
-
Merk Index
-
Type CH-TO
-
IXVACHT16C
-
8423533753755
-
Toebehoren: inclusief zeskantbout 6.8
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXVACHT16C |
| EAN artikel | 8423533753755 |
| Intrastat CBS code | 73181900 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Keilbouten - Keilbouthuls met tapbout elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Keilbouten |
| Productsoort | Hulsanker met zeskantbout |
| Type | CH-TO |
| Alternatief type | CHTO |
| Minimum besteleenheid | 32 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 8 verpakkingen |
| Inhoud verpakking | 4 stuks |
| Ankerhuls | 16x80 mm |
| M | 12 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 19 |
| Boordiepte | 85 mm |
| Minimale ankerdiepte | 72,5 mm |
| Minimale materiaaldikte | 110 mm |