Klimas KPR-FAST-K kozijnplug nylon 12x260 mm zeskant SW 13-Torx T 40 verzinkt ETA KLKPRFAST12260K
Artikelnummer: S40897117
  • Kozijnplug
  • Klimas Fastener Technologies
  • Type KPR-FAST 12 K
  • KLKPRFAST12260K
Video's
Klimas Fastener Technologies For Building Constructions
Beschrijving
  • Kozijnplug
  • Merk Klimas Fastener Technologies
  • Type KPR-FAST 12 K
  • KLKPRFAST12260K
  • Oppervlaktebescherming: verzinkt
  • Materiaal-kwaliteit: nylon-staal
  • Aandraaivoorziening: Torx TX 40/SW-13
  • Kopvorm: zeskantkop
  • Boor diameter: 12
  • Minimale materiaal dikte: 100 mm
  • Materiaal plug: nylon PA6
  • Materiaal schroef: staal
  • Oppervlaktebescherming schroef: verzinkt
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier KLKPRFAST12260K
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Klimas Fastener Technologies
EAN leverancier 8712061990009
Merk Klimas
Productgroep Kozijnpluggen
Productsoort Kozijnplug
Alternatief type KPRFAST12K
Minimum besteleenheid 25 stuks
Minimum besteleenheid 2 1 verpakking
Inhoud verpakking 25 stuks
Lengte 260 mm
Boordiepte 80 mm
Minimale ankerdiepte 70 mm
Diameter schroef 8 mm
Schroeflengte toebehoren 265 mm