Tox Safe Fix steigerverankering 14x70 mm TX060100021
Artikelnummer: S40896248
- Steigerbouwplug
- Tox Duebel
- Type Safe Fix
- 4049563002386
- TX060100021
Vanaf 20
€ 15,26 per 20 stuks
0,13 € off
-15%
+ 21,00% BTW
Vanaf 200
€ 14,36 per 20 stuks
0,18 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Tox-Dübel-Technik Hält, Erfinder des Universaldübels
Beschrijving
-
Steigerbouwplug
-
Merk Tox Duebel
-
Type Safe Fix
-
4049563002386
-
TX060100021
-
Materiaal-kwaliteit: nylon PA6
-
Tox Safe Fix steigerverankering 14x70 mm TX060100021 kopen?
-
Tox Duebel Steigerbouwplug Safe Fix en meer Steigerbevestigingen, Ankers en Pluggen van Tox Duebel Techik voor klus en project snel en makkelijk onbline bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TX060100021 |
| Artikelnummer fabrikant | 060100021 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 60100021 |
| EAN artikel | 4049563002386 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Tox Duebel Technik |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| EAN fabrikant | 4000909000008 |
| Merk | Tox |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Steigerbevestigingen - Steigerbouwplug |
| Productgroep | Steigerverankeringspluggen |
| Productsoort | Steigerbouwplug |
| Type | Safe Fix |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 20 stuks |
| Verpakkinng | Doos (karton) |
| Gewicht verpakking | 0.15 kg |
| Materiaal-kwaliteit | Nylon PA6 |
| Boordiameter | 14 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Boorgatdiepte | 80 mm |