Herag keilbouthuls met oogbout 10x40/M6 mm 140633
Artikelnummer: S40882233
- Keilanker met gesmede oogbout
- Herag
- Type 140633
- 140633
- 8711316140633
Vanaf 2
€ 4,14 per 2 stuks
0,11 € off
-5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Keilanker met gesmede oogbout
-
Merk Herag
-
Type 140633
-
140633
-
8711316140633
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Materiaal-kwaliteit: staal
-
Draad: metrisch
-
Min. mat.dikte: 100
-
Met ring(-en): Nee
-
ETA goedkeuring: ETA option 7 (ongescheurd beton) goedkeuring
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 140633 |
| EAN artikel | 8711316140633 |
| Intrastat CBS code | 73181542 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Herag |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Herag |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Keilbouten - Keilbouthuls met oog verzinkt |
| Productgroep | Keilbouten |
| Productsoort | Keilanker met gesmede oogbout |
| Type | 140633 |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 2 stuks |
| M | 6 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Binnen diameter oog | 10 mm |
| Boor diameter | 10 mm |
| Boordiepte | 55 mm |
| Minimale ankerdiepte | 33,5 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 10 |
| Bout (M) | 6 mm |
| Verpakking | Blister |