Herag slotbout met moer DIN 603/555 M6x35 mm 4.8 verzinkt 32641
Artikelnummer: S40882101
- Slotbout
- Herag
- Type 32641
- 32641
- 8711316722532
Vanaf 200
€ 15,52 per 200 stuks
0,01 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Slotbout
-
Merk Herag
-
Type 32641
-
32641
-
8711316722532
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
DIN-normering: DIN 603/555
-
Materiaal-kwaliteit: staal 4.8
-
Draad: metrisch
-
Met moer(-en): Ja
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 32641 |
| EAN artikel | 8711316722532 |
| Intrastat CBS code | 73181595 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Herag |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Herag |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Slotbouten - Slotbout met moer DIN 603/555 verzinkt |
| Productgroep | Slotbouten |
| Productsoort | Slotbout |
| Type | 32641 |
| Minimum besteleenheid | 200 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 200 stuks |
| M | 6 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Vierkant | 6x6x4 |
| Verpakking | Doos |