Herag houtdraadbout DIN 571 7x110 verzinkt met sluitschelp zwart 32515
Artikelnummer: S40882038
- Golfplaatbout
- Herag
- Type 32515
- 32515
- 8711316721276
Vanaf 60
€ 14,41 per 60 stuks
0,01 € off
-5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Golfplaatbout
-
Merk Herag
-
Type 32515
-
32515
-
8711316721276
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
DIN-normering: DIN 571
-
Materiaal-kwaliteit: staal 4.8
-
Kopvorm: zeskantkop
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 32515 |
| EAN artikel | 8711316721276 |
| Intrastat CBS code | 73181100 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Herag |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Herag |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Houtdraadbouten - Houtdraadbout DIN 571 staal |
| Productgroep | Houtdraadbouten |
| Productsoort | Golfplaatbout |
| Type | 32515 |
| Minimum besteleenheid | 60 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 60 stuks |
| Diameter | 7 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Schroefdraadlengte | 66 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 11 |
| Verpakking | Doos |